Coastline Northern Cuts
Niezależna wytwórnia z Trójmiasta, której celem jest poszukiwanie wspólnych elementów w zróżnicowanym ogromie współczesnej muzyki elektronicznej, eksperymentalnej, a nawet akustycznej. Kultywowanie cnót, takich jak otwartość i odrzucanie granic stylu, to główne cele wytwórni.
Elektroniczne trójmiasto
tomek hoax i marcin szulc
Coastline Northern Cuts to wytwórnia płytowa założona w 2018 roku przez Tomka Hoaxa i Marcina Szulca. Główne aspiracje to ciągły rozwój i wspieranie niezależnej sceny muzycznej oraz artystów. Oprócz regularnej działalności wytwórni, misją wytwórni jest organizacja i produkcja wydarzeń kulturalnych, a także bookingi, produkcja wykonawcza, zarządzanie projektami oraz wsparcie Artystów w procesie nagrywania, miksowania i masteringu.
wspieraj lokalnych twórców
"Będąc blisko Artystów zrozumieliśmy jedno: muzycy nigdy nie przestaną tworzyć muzyki i komponować. Spójrzcie tylko, ile strumieni lub muzyków grających na balkonach widzieliście w czasie pandemii. I to kolejny dowód na to, że w muzyce najważniejsze są emocje, które towarzyszą nam na co dzień – jesteśmy przekonani, że wielu słuchaczy też tak uważa – dlatego jeszcze bardziej wyzwala nas to w wydawaniu płyt i większej aktywności, bo ludzie potrzebują muzyki, nie w zależności od. Musimy po prostu iść dalej."
klawo na winylu
muzyka z wytwórni
Artificialice
Elektronika zestawiona z akustyczną perkusją, kontrabasem, saksofonem i porywającym wokalem. Pełen takich dźwięków materiał został stworzony przez grupę związaną z Trójmiastem, ale został nagrany w maleńkiej szopie w Polanówce, małej wsi pod Lublinem. Kameralne i nieformalne warunki tej sesji zdecydowanie sprzyjały rejestracji wyjątkowo osobistych spowiedzi. Na albumie wymykającym się gatunkom, Artificialice prowadzi słuchacza przez kolejne – często zaskakująco odmienne stylistycznie – utwory, proponując słuchaczowi opowieść o odkrywaniu własnej tożsamości, a przede wszystkim o potrzebie wyzwolenia się z „więzienia” osobistych i cudzych oczekiwań. stworzony we własnym umyśle.
TSiP
Tropical Soldiers in Paradise powracają z dwiema nowymi EP-kami w 2022 roku. Z pozoru niewielkie zmiany w zespole miały znaczący wpływ na ich brzmienie – w premierowych utworach po raz pierwszy na gitarze basowej gra Tymek Bryndal (Pokusa), a Marcin Sojka nie tylko zapewnia charakterystyczne dla grupy rytmy MPC i linie ksylofonowe, ale tym razem dodaje do miksu prawdziwy zestaw perkusyjny.
Swoją przygodę rozpoczęli w 2017 roku jako marzycielskie trio (gitara, sampler, ksylofon i conga), które później uzupełniła sekcja dęta i fortepian.
Tropical Soldiers in Paradise stało się jednostką specjalną składającą się z sześciu muzyków z różnych środowisk, którzy mieszają oldschoolowy hip hop z jazzem, dubem, calypso i rytmami latyno-afrykańskimi.
Marcin Sojka – MPC, perkusja, ksylofon
Maciek Łepkowski – gitara elektryczna
Tymek Bryndal – gitara basowa
Emilia Gołos – klawisze, syntezatory
Grzegorz Pałka – puzon
Kuba Łupiński – trąbka