O NAS

Hej, ho! Dobrze cię widzieć. Tu Paweł i Jakub z Klubu Płytowego. Poniżej elegancko się przedstawiamy i opisujemy historię Klubu.

KLUB PŁYTOWY

Paweł Żuczkiewicz S7

Telefon: +48734127837

Email: sklep@klubplytowy.pl

Adres: Stoczniowców 23, 81-457 Gdynia, Polska

NIP: 5861934103

REGON: 193083341


KLUB PŁYTOWY

Jesteśmy miejscem, które wspólnie tworzymy dookoła dźwięków. Współpracujemy z największymi wytwórniami oraz niezależną sceną muzyczną i wydawniczą. Rozmawiamy o planach i muzyce bezpośrednio z artystami. Współpracujemy z zaprzyjaźnionymi sklepami płytowymi. Słuchamy uważnie fanów - dowozimy nowe wydania z oficjalnych dystrybucji, które starannie pakujemy i wysyłamy. Nie wkładamy muzy do szuflad z gatunkami - podziały są tylko w głowach. Puszczamy winyle w knajpach, kawiarniach i barbershopach podczas sesji odsłuchowych. Często gościmy w studiach nagraniowych i bierzemy udział w produkcji. Szukamy kolekcjonerskich winyli i ciekawych reedycji. Zbieramy i udostępniamy wszystko, co związane z muzyką na fizycznych nośnikach. Podkładamy gwiazdom ich płyty po autografy. Cholernie lubimy muzykę. Jesteśmy otwarci na współpracę - masz fajny pomysł: po prostu skontaktuj się z nami! Poniżej znajdziecie naszą niekolorowaną historię.


PREHISTORIA

Pomysł na zajęcie się muzyką wpadł nam do głowy gdzieś 30 lat temu w 7 klasie podstawówki, dokładniej rzecz ujmując w chwili gdy na nudnej lekcji przewijaliśmy długopisem kasetę magnetofonową. Działo się to w Gdyni.


HEJ, ho! Muzyka

Internet dopiero odpalał na modemach, muzyki słuchało się z radia i kaset, pierwsze CD budziły podziw - a mocno sfatygowane winyle kupowaliśmy na Jarmarku Dominikańskim.

Paweł podszedł do sprawy profesjonalnie - na studiach zaczął robić karierę w branży fonograficznej jako sprzedawca. Jakub zajął się internetem i tworzeniem muzyki na dziwnych instrumentach.


WARSZAWA da się lubić

Paweł wyjechał z rodzinnego trójmiasta do Warszawy. Pracował dla EMI Music Poland, Warner Music Poland i Universal Music Polska. Przez 5 lat był też dyrektorem handlowym wytwórni Asfalt Records.


Ale trójmiasto...

Jakub został w Gdyni. Pisał i myślał w imieniu dużych brandów takich jak: GAP, Asseco Poland, LPP, MaxMara i innych, którzy potrzebowali pomocy w internetowym oceanie. Pisał wiersze, scenariusze i opowiadania dla słuchowisk, pracował przy filmach i grał muzykę z zacnymi ludźmi w trójmieście. Założył zespół Baden Baden.


s7 RECORDS & Klub Płytowy

Pawłowi znudziło się przemieszczanie S7 na trasie Warszawa - Gdynia. W zeszłym roku wrócił tu i wspólnie z Jakubem odpalili pomysł na wydawnictwo muzyczne S7 Records. Rozpoczęli od wymarzonej reedycji zespołu Kury P.O.L.O.V.I.R.U.S. Paweł będąc od zawsze wielkim fanem i kolekcjonerem winyli rzucił: "A może zrobimy sklep, przecież robiłem to dla największych i możemy teraz zrobić to lepiej". "OK - odpowiedział Jakub. W sumie to też to robiłem dla największych". Stało się. Rakieta na księżyc wystartowała.


nasza przyszłość jest większa od przeszłości

Jesteśmy tu po to, aby dostarczać ludziom zakochanym w muzyce nowe wydania z oficjalnych dystrybucji. Nie dzielimy słuchaczy i muzyki na szuflady. Rano odpalamy hip-hop, po południu leci David Bowie, wieczorami Ravi Shankar. Spotykamy w trójmieście i kraju świetnych ludzi, którzy dołączają do naszej ekipy i pomagają nam tworzyć Klub Płytowy. Wspieramy niezależne wydawnictwa muzyczne i jesteśmy z tego cholernie dumni. Płyty wysyłamy do ciebie w eleganckich - zaprojektowanych specjalnie do tego kartonach. Jesteśmy dla Ciebie na linii, gdy masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zamówienia. Ogarniamy tematy. Do zobaczenia!