FAQ

MASZ PYTANIE?

Jesteśmy tu dla Ciebie. Kochamy muzykę i kolekcjonowanie płyt. Sami dużo kupujemy. Dlatego dobrze wiemy, że kupując płyty w internecie napotykasz czasami na wkurzające przeszkody. Jeżeli masz pytania, na które nie znajdziesz odpowiedzi poniżej - daj znać!

KTO PYTA, NIE BŁĄDZI!

Do pakowania płyt winylowych przywiązujemy największą wagę. Dlatego używamy tylko i wyłącznie bezpiecznego podwójnego kartonu o wykrojniku dedykowanym winylom.

Korzystamy z usług firmy kurierskiej. Każda przesyłka otrzymuje specjalny numer umożliwiający śledzenie jej drogi od momentu wysłania, aż do Twoich rąk. Przesyłkę możesz również zamówić do paczkomatu. Przy ostatnim kroku koszyka pojawi się opcja wyboru paczkomatów z listy najbliższych miejsca Twojego zamieszkania.

Usługę płatności zapewniają nam Przelewy 24. Możesz zapłacić za pomocą przelewu, wybrać opcję BLIK a także skorzystać z płatności kartami pod koniec zakupów.

Jesteśmy zweryfikowanym partnerem firmy Przelewy 24 - co oznacza pewność i bezpieczeństwo dla dokonywanych transakcji w naszym sklepie. Szczegółowe zasady obsługi zamówień i zwrotów oraz nasze dane odnajdziesz na dole strony.

Zawsze możesz napisać do nas korzystając z formularza w zakładce KONTAKT Adres e-mail naszego Klubu to sklep@klubplytowy.pl

Oczywiście. Prosimy jednak abyś podczas zamówienia nas o tym poinformował i przesłał NIP firmy. Standardowo do każdego zamówienia wystawiamy paragony fiskalne.

Sklep powstał w 2023 roku, jednak jest on częścią naszej działalności gospodarczej w branży muzycznej, którą prowadzimy nieprzerwanie od 1 października 2004 roku.

W sklepie oferujemy tylko nowe wydania z oficjalnych dystrybucji.