DANZIGER

Trzyosobowa kapela z Trójmiasta grająca melodyjnego punka

PREMIERA ALBUMU

Czy już zawsze będzie źle? CD

Cena podstawowa 39,99 zł

TRÓJMIEJSKI PUNK

Danziger to trzyosobowa kapela z Trójmiasta grająca melodyjnego punka. Zespół powstał w 2016 roku, wydał dwie EPki i długogrającą płytę "Hate Us!", której pozytywne recenzje ukazały się we wielu punkowych zinach i w prasie katolickiej. Kapela regularnie koncertuje po całej Polsce z gwiazdami polskiego (i nie tylko) punka. Na listopad 2023 planowana jest premiera nowej płyty pt. „Czy Już Zawsze Będzie Źle?”, na której zespół pokaże swoje szerokie inspiracje i zaskoczy brzmieniem.

PUNKOWE TRIO

Tytus Skiba – wokal, gitara

Ania Stodulska – bas

Jarek Bancarzewski – bębny


DANZIGER "HATE US!"

Hate Us! CD

Cena podstawowa 39,99 zł

DANZIGER NA SPOTIFY

NOWY ALBUM "CZY JUŻ ZAWSZE BĘDZIE ŹLE?"

Na nowej płycie zespół zaskakuje i pokazuje swoje szerokie inspiracje, równocześnie nie zrywając z alternatywnym brzmieniem. Tekstowo wciąż jest politycznie, ale też bardzo osobiście i emocjonalnie. Muzycznie zespół dojrzał, materiał jest świetnie zrealizowany i wyprodukowany.


Polska mistrzem polski

„Czy już zawsze będzie źle?”

To drugi pełnowymiarowy album w dorobku trójmiejskiego zespołu Danziger. Do tej pory kapela była głównie kojarzona z melodyjnym punk rockiem. Na nowej płycie zespół zaskakuje i pokazuje swoje szerokie inspiracje, równocześnie nie zrywając z alternatywnym brzmieniem.

  • Czy już zawsze będzie źle? CD

    39,99 zł

  • Hate Us! CD

    39,99 zł

  • MAGAZINE

    CZYTAJ